Jak korzystać z podręcznika I WONDER?

JAK KORZYSTAĆ Z PODRĘCZNIKA I WONDER

 

Seria I WONDER wydawnictwa Express Publishing łączy materiały drukowane z cyfrowymi.

 

Kurs oferuje wiele materiałów dodatkowych, w tym:

- bezpłatną aplikację na telefon pozwalającą na skanowanie podręcznika i ćwiczenia wybranej partii materiału. INSTRUKCJA INSTALACJI NA SAMYM DOLE STRONIE ( pierwsza instrukcja )

 

PONADTO PODRĘCZNIK ZAWIERA I POLECAMY KORZYSTANIE Z:

- interaktywny e-Book (cyfrowy odpowiednik podręcznika drukowanego, można słuchać historyjek, piosenek, robić quizy), aby z niego skorzystać zainstaluj otrzymaną płytę. Jeśli mają Państwo kłopot z zainstalowaniem płyty, bo np. komputer nie ma wejścia na płyty, wówczas można pobrać zawartość z chmury – trzeba wejść na www.epiebooks.com  a następnie wpisać kod z płyty.

DOKŁADNA INSTRUKCJA NA SAMYM DOLE STRONY ( druga instrukcja) może będzie pomocna.

- Digibook ( to interaktywna wersja zeszytu ćwiczeń, dzięki której uczeń może robić te same zadania co w ćwiczeniach ) , instrukcja pobrania ćwiczeń poniżej.

Aby móc korzystać z DigiBooka, musisz użyć unikalny kod znajdujący się w ćwiczeniach na pierwszej stronie ( Activity Book) i założyć konto. ( Jeśli masz założone już konto bo dziecko korzystało wcześnie z podręczników Express publishing wystarczy wówczas po zalogowaniu dodać nowy podręcznik).

Jak założyć konto?

Wejdź na stronę www.expressdigibooks.com

U góry ekranu znajduje się rząd przycisków: About (O nas), Download Apps (Pobierz aplikacje), Contact (Kontakt), Sign Up (Rejestracja), Login (Logowanie).

Musisz najpierw się zarejestrować, użyj sign up. ( powinieneś to zrobić z rodzicem ).Wpisz : imię, nazwisko, wybierz płeć ( male/female: męski/żeński) , wybierz student, wpisz adres mailowy i hasło ( musi być co najmniej 6 znaków, minimum jedna mała i duża litera, minimum jedna cyfra ), zaakceptuj 3 warunki i kliknij , że nie jesteś robotem. Następnie na podany adres mailowy otrzymasz wiadomość, kliknij na otrzymany  tam link. Nastąpi przekierowanie na stronę, zaloguj się, wpisując swój adres mailowy i hasło.

Otworzy ci się My E- book +, kliknij na + , następnie będziesz poproszony o wpisanie kodu, który jest na pierwszej stronie w ćwiczeniach. Pojawi się następnie okładka twoich ćwiczeń, będziesz jeszcze poproszony o wybranie kraju ( Poland ) i już możesz korzystać z interaktywnych ćwiczeń.

Korzystając po raz kolejny wystarczy się już tylko zalogować. Następnie pod zdjęciem podręcznika wybrać read more, a potem read online . Po skończonej nauce-zabawie, wyloguj się używając log out.

fb in
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron Częstochowa