Jak korzystać z podręcznika THE INCREDIBLE 5 TEAM ?

Bardzo prosimy o zainstalowanie płyty, która jest dołączona do podręcznika i wykonywać interaktywne zadania jak najczęściej.

Płyta ta zawiera pełny materiał z książki ucznia, ścieżki dźwiękowe ( piosenki, historyjki, kluczowe słownictwo), dodatkowe materiały, takie jak np.: filmy, gry, słowniczek. Zachęcamy do wykonywania znajdujących się tam zadań w formie interaktywnej. Wzbogaca to pracę z tradycyjnym podręcznikiem oraz pomaga utrwalać realizowany materiał, uczyć się skutecznie i bez stresu.

Jeśli mają Państwo kłopot z zainstalowaniem płyty, bo np. komputer nie ma wejścia na płyty, wówczas można pobrać zawartość z chmury – trzeba wejść na www.epiebooks.com  a następnie wpisać kod, który znajduje się na białej karteczce w opakowaniu płyty. POMOCNA INSTRUKCJA JEST NA SAMYM DOLE STRONY.

Ponadto mogą dzieci korzystać z - Digibook ( to interaktywna wersja zeszytu ćwiczeń, dzięki której uczeń może ćwiczyć realizowany materiał ) , instrukcja pobrania ćwiczeń poniżej.

Aby móc korzystać z DigiBooka, musisz użyć unikalny kod znajdujący się w ćwiczeniach ( Activity Book) i założyć konto. Jak to zrobić?

Wejdź na stronę www.expressdigibooks.com

U góry ekranu znajduje się rząd przycisków: About (O nas), Download Apps (Pobierz aplikacje), Contact (Kontakt), Sign Up (Rejestracja), Login (Logowanie).

Musisz najpierw się zarejestrować, użyj sign up. ( powinieneś to zrobić z rodzicem ).Wpisz : imię, nazwisko, wybierz płeć ( male/female: męski/żeński) , wybierz student, wpisz adres mailowy i hasło ( musi być co najmniej 6 znaków, minimum jedna mała i duża litera, minimum jedna cyfra ), zaakceptuj 3 warunki i kliknij , że nie jesteś robotem. Następnie na podany adres mailowy otrzymasz wiadomość, kliknij na otrzymany  tam link. Nastąpi przekierowanie na stronę, zaloguj się, wpisując swój adres mailowy i hasło.

Otworzy ci się My E- book +, kliknij na + , następnie będziesz poproszony o wpisanie kodu, który jest na pierwszej stronie w ćwiczeniach. Pojawi się następnie okładka twoich ćwiczeń, będziesz jeszcze poproszony o wybranie kraju ( Poland ) i już możesz korzystać z interaktywnych ćwiczeń.

 

Korzystając po raz kolejny wystarczy się już tylko zalogować. Następnie pod zdjęciem podręcznika wybrać read more, a potem read online . Po skończonej nauce-zabawie, wyloguj się używając log out.

fb in
Powered by Quick.Cms | Webmaster by Zakładanie stron Częstochowa